5.ua

Київський міст закоханих відновили хлопці з Коломиї

  Трохи гарних новин з центру Київа. Міст закоханих в українській столиці отримав нове життя : там замінили підлогу і впорядкували територію навколо.  Це зробили хлопці, приїхавші з Коломиї та київські працівники з благоустрію.

  Як повідомляє Радіо «Київ», тут повністю оновили підлогу мосту, яка (як і попередня) зроблена з дерев’яних дощок. Втім, нове покриття значно міцніше та щільніше. Дощечки щільно укладені і не хитаються, як це було раніше. Водночас огорожу і каркас мосту залишилися незмінними. Варто відзначити , що на своєму місці залишилися замки закоханих, але тут є ще багато місця для нових замків.

  Крім оновленої підлоги новий вид отримає і огорожа мосту. Крім того, частково оновлена територію біля споруди. З боку Центрального парку відремонтували лавки, а біля паркану, що оточує парк , з'явилися нові перила .
  Нагадаємо, минулого місяця під час протистоянь активістів з силовиками в центрі Києва міст був частково зруйнований, а ініціативу по його відновленню висловили мешканці міста Коломия.

  Попередній матеріал
  Американська амбасада спростовує закиди щодо легітимності української влади
  Наступний матеріал
  Російський фондовий ринок обвалила новина про кримський референдум
  Теги:
  Loading...