twentieshacker.com

Російський фондовий ринок обвалила новина про кримський референдум

  Індекс ММВБ впав до 1330,21 пункту (-1,6%), індекс РТС - до 1159,6 пункту (-1,9%), основні фішки поде шали в межах 3%, повідомляє Інтерфакс.

  Між тим, валютний ринок Росії поки відчутного впливу не зазнав.

  На фондовий ринок значною мірою також може сплинути рішення очільників країн ЄС, які сьогодні збираються в Брюсселі на позачергове засідання, щоб обговорити можливі санкції проти Росії в зв‘язку з подіями в Криму.

  Раніше сьогодні повідомлялось, що парламент Криму проголосував за входження до складу РФ та призначення референдуму на 16 березня.

  Як повідомила ВР Криму, на референдумі будуть розглядатися два питання: входження Криму до складу РФ в якості суб‘єкта федерації та відновлення конституції Криму 1992 року.

  Кримські депутати уже звернулися до президента РФ Володимира Путіна та російського парламенту з проханням прийняти Крим до складу федерації. Своє рішення кримські парламентарі пояснюють тим, що «в наслідок антиконституційного перевороту захопили владу націоналістичні сили, які грубо порушують Конституцію та закони України, невід‘ємні права і свободи громадян, включаючи право розмовляти рідною мовою».

  Путін уже обговорив це питання з Радою Безпеки РФ, але поки Кремль не повідомляє, яке рішення було прийнято.

  Попередній матеріал
  Київський міст закоханих відновили хлопці з Коломиї
  Наступний матеріал
  Влада Криму нелегітимна, бо ухвалює рішення «під дулами кулеметів» - Турчинов
  Теги:
  Loading...