5.ua

Київські школярі зібрали 10 тис. грн. для бійців АТО

  З початку навчального року учні спеціалізованої школи № 200 імені Василя Стуса зібрали 10 679 грн. для українських військових, які перебувають у зоні АТО.


  Про це прес-служба КМДА повідомила 4 листопада з посиланням на інформацію від Святошинської у м. Києві райдержадміністрації.

  Так повідомлено, що на зібрані кошти було придбано термобілизну (35 комплектів) та ліки. Також діти готували для бійців обереги та листи - усі придбані речі та створені дітьми обереги були передані бійцям в зону АТО з допомогою волонтерів.

  Як зазначили в КМДА, у Святошинському районі столиці триває активний збір благодійної та гуманітарної допомоги учасникам АТО, мирним жителям східних регіонів України, тимчасовим переселенцям. На базі Святошинського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді виділено кімнату для збору речей, продуктів харчування та коштів для бійців АТО.

  За інформацією управління праці та соціального захисту населення, забезпечується постійний моніторинг соціально-побутових потреб поранених бійців, а також надаються послуги та заходи з реабілітації сімей загиблих військовослужбовців.

  "Члени релігійних громад постійно проводять зустрічі для учасників АТО, тимчасових переселенців з психологами та консультантами для надання всебічної підтримки і допомоги всім, хто її потребує", - зазначили у КМДА.
  Нагадаємо, у Чернігові урочисто зустріли воїнів 13-го батальйону територіальної оборони.
  Раніше повідомлялось, що нардепи - ветерани АТО хочуть об’єднатись і люструвати тих, хто голосував за диктаторські закони 16 січня.
  Попередній матеріал
  Одесити не дали провести проросійський марш
  Наступний матеріал
  Війна в Україні розколола російських націоналістів