Київські митці прийшли з пікетом до Спілки художників

  Художники проти багатоповерхівок. Київські митці прийшли з пікетом до Спілки художників. Вимагають не зводити висотний комплекс на вулиці Сошенка. Бояться - їх виженуть із власних майстерень.

  Мешканка вулиці Сошенка Надія Бондаренко прийшла під стіни спілки художників разом з іншими протестувальниками. Жінка проти майбутнього багатоповерхового комплексу, який планують звести на місці нинішніх мистецьких майстерень. Побоюється, якщо висотки таки побудують її будинку буде непереливки.

  Надія Бондаренко, місцева мешканка: "Уже в погребі стоїть вода в сусідів, в тільки що построєних. Зараз уже стоїть вода, а якшо вони почнуть строїть і в нашому буде і далі буде".

  Чотири 25-поверхівки на місці майстерень планує звести Національна спілка художників. Нині на цьому місці знаходяться кілька десятків майстерень. Утім Генеральний план забороняє на Сошенка висотну забудову. Зелене світло лише малоповерхівкам. Забудовник на це не зважає та через інтернет вже продає квартири у висотках.

  Олександр Бригинець: "Люди повинні знати, що ці будинки не будуть побудовані. Вони антизаконнію і таким чином якщо люди вкладуть гроші, вони можуть потрапити в скандал на кшталт еліти-центр".

  Богдан Яківців, місцевий мешканець: "Каждий день цілодобово ми чергуємо там.щооб ця банда не завезла будматеріали і не бешкетувала".

  Поки місцеві мешканці цілодобово чатують біля місця майбутньої забудови - члени ініціативної групи кажуть - проти них уже почали влаштовувати провокації.

  Олег Кочерга, член ініціативної групи: "Вже чиниться тиск на членів ініціативної групи. Наші будинки, фасади будинків поливають зеленкою. Вночі невідомі особи поливають, конкретно будинки членів ініціативної групи".

  Нині прокуратура Києва взялася перевіряти скандальну точку. Натомість у спілці переконують - проект забудови ще не затверджений. На Сошенка 33 будинки будуть не вище за  поверхів, а художники отримають там нові майстерні. 

  Ганна Рибалка, Віктор Сніжко, "5 канал".

  Попередній матеріал
  Активісти організації "Стоп Хам Україна" обіцяють рейди щотижня
  Наступний матеріал
  На Вишгородську набережну уже з`їхалися команди-учасники "Формули-1" на воді
  Теги: