5.ua

Київська влада знайшла нові можливості працевлаштування переселенців зі Сходу

  Понад 7300 вакансій відкрито на цей час  у Києві для тих, хто шукає роботу.


  Про це під час робочої наради з питань працевлаштування тимчасових переселенців повідомили представники Київського міського центру зайнятості.

  Відповідну інформацію повідомили 22 вересня у КМДА.

  При чому зазначено, що кількість вакансій змінюється щодня, і столичні чиновники налаштовані посилити діалог з бізнес-структурами про працевлаштування приїжджих.

  "За даними районних адміністрацій, у промислових підприємствах нараховується понад 370 вакансій, найбільше затребувані спеціалісти у держструктури – 3200 вакансій із середньою заробітною платою близько 4000 грн., робітники – 3000 вакансій, середня зарплата – 3000 грн., без кваліфікації – майже 1000 осіб з можливою оплатою майже 2000 грн., – впевнений директор Департаменту промисловості і розвитку підприємництва міськадміністрації Максим Кузьменко. – Можливості знайти роботу для людей, які шукають прихисток у Києві, повірте, є. Інша справа, що більшість приїжджих все ж не поспішає офіційно працевлаштовуватися – хтось має на що жити, хтось вірить, що вже скоро повернеться додому – існує маса причин, чого люди не працюють, і це їхнє право. Разом із тим, ми зобов’язані потурбуватися про їхні долі, і ми робимо це".

  За його думкою, одна з актуальних пропозицій – робота на ринках міста.

  "На столичних ринках налічується достатньо вільних торгових місць, – зазначив Максим Кузьменко. – Люди, які були підприємцями чи займалися торгівлею, зможуть продовжити свою роботу тут".

  За словами керівника Департаменту, щотижня всі інстанції, що залучені у процесі зустрічі та влаштування тимчасових переселенців, – представники МНС, Центру зайнятості, громадських організацій – звітують про проведену роботу та консультують громадян.

  "Ми розуміємо, як важко людям, і тому спрямовуємо всі зусилля, щоб підтримка була не "паперовою", а справді дієвою, – зазначив Максим Кузьменко, – наразі налагоджуємо співпрацю з волонтерами, щоб максимально охопити тих, що прибули, та допомогти їм".

  За офіційними даними Київського міського центру зайнятості, з часу окупації Криму в столичні Цтри зайнятості звернулося 3122 особи (Крим та Севастополь – 598 людей, Донецька область – 1234, Луганська – 1290). Реально, кажуть експерти, вимушених переселенців прибуло у рази більше. 
  Попередній матеріал
  В умовах перемир’я українські військові готуються відбивати атаки бойовиків - РНБО
  Наступний матеріал
  Порошенко вирішив поспілкуватись з десятками журналістів у прямому ефірі
  Теги:
  Loading...