5.ua

Порошенко вирішив поспілкуватись з десятками журналістів у прямому ефірі

  Президент України Петро Порошенко 25 вересня збере прес-конференцію для журналістів центральних та регіональних засобів масової інформації.


  Про це в ефірі "5 каналу"  ввечері 22 вересня повідомив радник глави держави Микола Томенко.

  За його словами, команда президента "свідома того, що мусить бути формат ширшої конференції, де б, наприклад, (міг бути присутній - Ред.) будь-хто з делегованих журналістів і регіональних, і центральних медіа".

  "Такий формат так само буде застосований, зокрема, 25 вересня, в четвер, де президент мінімум 2 години буде спілкуватися із журналістами, де не буде жодних обмежень для запитань...", - повідомив Томенко.

  Він уточнив, що 25 вересня президент презентує стратегію, яка з умовною назвою "2020", а після цього відповість запитання ЗМІ.

  "Формат широких дискусій буде продовжуватися", - додав радник глави держави.

  "Раз в місяць формат, наприклад, дискусії з журналістами, і раз на 2 чи 3 місяці широкої прес-конференції для всіх, я думаю, що це формат абсолютно реалістичний, який президент буде застосовувати", - підкреслив Томенко.

  Як відомо, 21 вересня в ефір загальнонаціональних телеканалів вийшло інтерв'ю Порошенка з кількома представниками загальнонаціональних телеканалів України.
  Попередній матеріал
  Київська влада знайшла нові можливості працевлаштування переселенців зі Сходу
  Наступний матеріал
  В Умані цього року очікують близько 30 тисяч хасидів
  Теги:
  Loading...