5.ua

Київщину від терористів бережуть патрулі Самооборони і Нацгвардії

  Обмеження швидкості і прохання зупинитися – на в’їзді до Борисполя від ранку затори. Підозрілі автівки ретельно перевіряють. На диво – водії не нервують.

  Саме напрямок зі Східної України нині пильнує Самооборона. На підступах до столиці виріс блокпост. Так тут намагаються убезпечити столицю від провокаторів під час травневих свят.

  Подробиці – не розголошують, утім свою цитадель показують. Мури з піску та бетонних блоків – їх звели за день власними силами. Небайдужі підігнали і важку техніку. Нині на варті тут є навіть бронетранспортер і залізні їжаки.

  Замість биток нині у самооборонців – зброя. За гвинтівки взялися мисливці. Сьогодні полюють на порушників громадського порядку.

  Рух автівок та людей фіксує камера спостереження. Події фільмують і зберігають. Розпізнати можна навіть номер автівки.

  Щодня тут чергують у кілька змін. Варта цілодобова. Переважно – це мешканці Борисполя та навколишніх сіл. Утім, сьогодні лави активістів поповнять бійці Національної гвардії. Відповідне рішення підписав міністр внутрішніх справ.

  Напоготові й активісти у Вишневому. Барикад не зводитимуть, та все одно певні – провокатори до столиці не проскочать.

  Не спить і сама столиця. Активісти стверджують – також упораються без барикад, бо ж працюють інформатори. "Сарафанне радіо" ловить далеко за межами Києва. Громадський порядок контролюють кілька бригад.

  Утім, барикад до травня у передмісті таки побільшає. Де саме зведуть блокпости – правоохоронці та Самооборона тримають у таємниці, але упродовж травня варту посилять і в напрямку Житомира та Чернігова.

  Олена Махно, Олексій Іванченко, 5 канал.

  Попередній матеріал
  Вкладникам збанкрутілого "Брокбізнесбанку" повертають депозити
  Наступний матеріал
  Ціна хліба у столиці може зрости ще більше