Київщина готується до Міжнародного чемпіонату "Формула-1 на воді"

  До Міжнародного чемпіонату "Формула-1 на воді" - уже готується Київщина. Захід відбудеться наприкінці липня.
  З інспекцією до Вишгорода - приїхав губернатор області. З мером міста, архітектором і керівництвом Київської ГЕС - вони оглянули місцевість і склали план розбудови набережної Київського моря. Уже за півроку - там збудують велику сцену, паркінги для авто і трибуни для 20-ти тисяч глядачів. Візьмуться і за сам Вишгород. Там - оновлять фасади будівель, відремонтують дороги і закуплять нове обладнання для міської лікарні. Проведення чемпіонату - коштуватиме кілька десятків мільйонів гривень. Кошти шукатимуть, передусім, у інвесторів. Перегони на воді стартують 30-ого липня і триватимуть два дні.

  Анатолій Присяжнюк, голова Київської облдержадміністрації: "В першу чергу - це все треба зробити, щоб люди, які прийдуть дивитися були і в безпеці, і в той же час створити їм комфортні умови. Тому що ми хочемо ці заходи звести в одне ціле: день міста і проведення чемпіонату світу".

  Віктор Решетняк, мер  Вишгорода: "Це ж багато людей нада задіяти, щоб вони привели все місто в порядок, а розумієте, що не так просто все. нада звертатися до людей, нада звертатися до спонсорів, бізнесменфів, організацій, політиків. Тут всіх людей нада закручувать і щоб було порозуміння з боку всього населення міста Вишгород. Знаєте, тяжко воспитати культуру внутріню, а коли культуру воспитаєш, тоді і працювати легше".

  Попередній матеріал
  В Інтернет виклали унікальні документи про визвольні змагання українців
  Наступний матеріал
  Вчителям і медикам у Києві повернуть муніципальні надбавки
  Теги: