tsn.ua

Київрада затвердила заходи щодо економії бюджетних коштів

  Депутати Київради затвердили заходи щодо посилення фінансової дисципліни та економії бюджетних коштів в умовах фінансово-економічної кризи у 2014 році.


  Відповідне рішення було ухвалено на сьогоднішньому засіданні Київради, пише УНІАН.

  За нього проголосували 73 депутати, один був проти, 15 утрималися.

  Голова постійної комісії Київради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку Андрій Странніков повідомив, що рішення включає два розділи, один з яких стосується конкретно економії коштів, інший передбачає заходи, що дозволять залучити додаткові кошти в бюджеті столиці у цьому році.

  Оскільки минулого разу більшість депутатів відмовились голосувати за цей проект, документ протягом тижня доопрацьовувався, в результаті чого було враховано низку зауважень, додав він.

  У свою чергу директор Департаменту фінансів КМДА Володимир Репік, який був співдоповідачем з цього проекту рішення, зазначив, що розроблені заходи не можуть скасовувати будь-які показники бюджету столиці на цей рік, і що рішення про бюджет Києва на 2014 рік залишається головним.

  Він пояснив, що кожний затверджений сьогодні захід буде імплементовано у рішення про бюджет столиці.

  У відповідь на зауваження депутатів Київради, що раніше вони вимагали також врахувати в низці заходів і скасування витрат на святкові заходи у місті, за винятком Дня Незалежності та Нового року, Репік зазначив, що одним з пунктів це передбачено. Міська влада, за його словами, повністю згодна, що не на часі витрачати кошти на святкові заходи.

  Згідно з озвученою інформацією Странніковим, в результаті реалізації рішення, до бюджету міста вдасться "мобілізувати" близько 856 млн грн та ще 263 млн грн можна буде зекономити.
  Попередній матеріал
  The Independent: Меркель і Путін готують секретний план врегулювання української кризи
  Наступний матеріал
  Рада не пустила Яценюка у відставку
  Теги:
  Loading...