Київрада спростила порядок перепланування приміщень

  Київрада спростила порядок перепланування приміщень у будинках. Відтепер власник квартири має лише звернутися із проектом перепланування до райдержадміністрації. Упродовж 10-ти днів чиновники повинні підготувати усю документацію.
  Після ремонту спеціальна районна комісія має перевірити, чи все було зроблено правильно. Тільки після цього вона складе акт, з яким можна буде у БТІ оформити нові документи. Відтак, відповідальність за проект та його відповідність державно-будівельним нормам нестиме уже архітектор, а не чиновники. Депутати сподіваються, що ці зміни спростять процедуру оформлення документів на перепланування житла.

  Сергій Кримчак, депутат Київради: "Цей проект рішення є прогресивним з тієї точки зору, що раніше люди витрачали понад півроку, це якщо займатися кожного дня, для того, щоб здійснити перепланування, оформити його в устанволеному порядку, отримати новий технічний паспорт в БТІ. На сьогоднішній день ми передбачили термін - 10 робочих днів для надання дозволу на перепланування".
  Попередній матеріал
  Київрада не підтримала пропонований КМДА статут Андріївського узвозу
  Наступний матеріал
  Столичний метрополітен готовий приймати фанів Євро-2012
  Теги: