Київрада переглянула столичний бюджет

  Бюджет Києва збільшили на 700 мільйонів гривень. Зміни до видаткової частини сьогодні розглянули на сесії Київради.

  Ці кошти - залишок з минулого року. Зокрема, по 20 мільйонів гривень спрямують на демонтаж кіосків та благоустрій, 15 - на ремонт доріг, близько 50-ти - на природоохоронні заходи. Ще на 300 мільйонів гривень збільшили програму соціально-економічного розвитку. Третина з них - піде на транспорт. Зокрема, на реконструкцію Поштової площі та облаштування пішохідної зони на вулиці Сагайдачного.

  Тетяна Меліхова, олова фракції БЮТ у Київраді: "МВС - 12 млн., суди - 12 млн., ДПА - 3 млн. Центр серця, який ми вже передали в загальнодержавну власність - 37 млн. прописано".

  Руслан Крамаренко, заступник голови КМДА: "Ми в принципі не маємо можливості за бюджетним кодексом фінансувати неналежні нам установи. В бюджеті розвитку залишилось 659 млн. грн. по спецфонду, і по бюджету розвитку залишок склав 124 млн. І ті, і нші кошти - це результат випуску і продажу облігацій міста".

  На сесію прийшли також 12 активістів. Перед входом до кулуарів сесійної зали - їх зустрічала охорона з металошукачем. Депутати та журналісти проходили вільно, тоді як активістів - обшукували. Однак, жодних заборонених речей у них не знайшли.

  Попередній матеріал
  Новим Папою Римським уперше може стати латиноамериканець [відео]
  Наступний матеріал
  "УДАР" вимагає звільнити керівника "Київавтодору"
  Теги:
  Loading...