5.ua

Київрада не змогла розглянути незаконні забудови минулих років

  Скандальні питання забудови минулих років у столиці київські депутати сьогодні розглянути не спромоглися.


  Профільна тимчасова комісія, яка займається перевіркою рішень Київради, ухвалених після травня 2006 року, так і не зібралася.

  На засідання мали прийти 28 депутатів, натомість попрацювати знайшли час та натхнення лише 10 – а для проведення голосувань цього не достатньо. Громадські активісти, які прийшли проконтролювати роботу комісії, були вкрай обурені порожніми стільцями в залі. Через відсутність членів тимчасової комісії її голова ухвалила рішення – перенести засідання на понеділок, 29-те вересня.

  Тетяна Меліхова виправдовує колег: "П’ятниця після обіду – виявився дуже такий складний день для явки депутатів для засідання комісії. Тому ми зараз додатково обдзвонили депутатів і вийшло так, що частина все ж таки виїхали за межі міста, і три депутати, які вже повністю окунулися в виборчий процес і обіцяли, що вони в понеділок будуть".

  Але активісти обурені: "Ми залежимо від рішень Київради, ми делегували їм права на захист наших інтересів, свобод, однак невиконання таких своїх обов’язків приводить до того, що наші громадянські права грубо порушуються. Нема людей, які б могли стати на захист правам, нема з ким вирішувати проблеми, дуже багато корупції і байдужості, а вам довірилися кияни", – каже активістка Ірина Гресь.

  Попередній матеріал
  На Одещині затримали вандалів, які зруйнували пам'ятник "Героям Небесної сотні"
  Наступний матеріал
  Фірма сім’ї Януковича обдурила кількадесят житлових інвесторів у Києві
  Теги:
  Loading...