5.ua

Фірма сім’ї Януковича обдурила кількадесят житлових інвесторів у Києві

  Квартирна афера за участі фірми, яку пов'язують із сім'єю Віктора Януковича. Компанію "Укрреставрація", відому киянам за захопленням Гостиного двору на Подолі, півтора десятки родин звинувачують у крадіжці їхніх квартир.


  Вкладники запевняють – кілька років тому придбали житло в новобудові, а згодом з'ясувалося, що їхні квартири забудовник продав іще раз підставним особам. Ще частина інвесторів три роки поспіль не може отримати ключі від свого житла. Компанія зобов'язує підписувати договір про утримання будинку та прибудинкової території, утім ані світла, ані обіцяного утеплення, ані водовідведення у будинку немає. Такий шантаж юрист інвесторів називає шахрайством.

  Ошукані вкладники вважають – вони стали жертвами добре продуманої схеми. 4 різні фірми-забудовники беруть на себе зобов'язання звести будинок, продати квартири та ввести їх в експлуатацію. Через відсутність офіційної адреси будинку, "Укрреставрація" оформлює нерухомість на себе. На основі цього Державний реєстратор відмовляє інвесторам в отриманні сертифіката на право власності квартир. При цьому "Укрреставрація" отримує право власності на ці ж квартири за сфальсифікованими документами, кажуть інвестори.

  Деякі власники квартир уже відстоюють свою правду у судах, бо будь-якої миті до них додому можуть завітати невідомі з правом власності на житло. Утім, кажуть люди, якщо навіть суд стане на їхній бік, компенсувати вкладені гроші не буде кому. Компанія забудовник, яка діяла спільно з "Укрреставрацією", нині – банкрот.

  До речі, ця ж компанія – "Інтербудінвест" – почала й не завершила будувати житла ще за кількома адресами в Києві. Вісім років тому мали здати в експлуатацію ось цю висотку на проспекті Перемоги, та ще одну – на вулиці Герцена, 32 у Шевченківському районі столиці.

  Попередній матеріал
  Київрада не змогла розглянути незаконні забудови минулих років
  Наступний матеріал
  Еліна Світоліна не змогла пробитись до фіналу тенісного турніру в Ухані
  Теги:
  Loading...