Київрада і облрада не можуть домовитись щодо Біличанського ліс

  Віддавати територію Біличанського лісу столиці не збирається Київська облрада. Депутати звернулися до Кабміну з проханням включити ліс до Національного Голосіївського заповідника, однак, при цьому, не змінювати межі області.

  Нагадаємо, раніше Київрада попросила гаранта приєднати Біличанський ліс до столиці та надати йому статусу природно-заповідного фонду. 

  Конфлікт довкола Святошинського лісопаркового господарства триває з 2008-го року. Тоді Коцюбинська селищна рада передала близько 100 гектарів лісового масиву для зведення приватних будинків. Цьогоріч  Київський апеляційний адмінсуд скасував ці незаконні рішення.

  Олександр Качний, секретар Київської обласної ради: "Ті рішення, які сьогодні прийняті міською радою, вони протилежать чинному законодавству. Неможливо встановлювати межі без рішення селищної ради, без рішення районної ради і облради. Просимо звернути на це увагу і припинити розподіл землі, яка на сьогодні є спірною".

  Ігор Домбровський, голова ірпінської ГО "Самозахист": "Збивають між собою лобами київську громаду і обласну громаду, і перетягують на себе ковдру - кому належить. Ми вважаємо, що цей реліктовий ліс - він належить народу України і ним не може розпоряджатися будь-який там поважний очільник ні в області. Це рішення може прийматися - по відчудженню - тільки Кабміном".

  Попередній матеріал
  Посольство США у Норвегії евакуювали через муляж вибухівки
  Наступний матеріал
  Зношеність столичного водогону загрожує катастрофами
  Теги: