5.ua

Київ завалений непроданими ялинками [відео]

  Анатолій щоденно пробігає через невеликий ялинковий цвинтар. Таку картину називає варварством. Бо ж масова вирубка лісу та кількість полишених новорічних красунь і досі вражає.

  Анатолій, мешканець міста: «Зачем портить природу, ее губить? Лучше оставить ее потомкам. Посмотрите, сколько их осталось после Нового года. Их в два раза больше срубили, чем нужно было».

  Уже 13 днів поспіль післясвяткові новорічні ялинки лежать у середмісті Києва. А орендарі торговельних майданчиків просто відмовляються наводити лад на місцях, де продавали новорічні дерева і вивозити залишки ялинок.

  Основними проблемами недбалого ставлення до ялинок у національному екологічному центрі називають безконтрольний продаж: мовляв, за кількістю легально і нелегально зрубаних дерев ніхто не стежить. Хоча цим мали б займатись міліція і комунальники.

  Олексій Василюк, заступник голови національного екологічного центру: «Кожного року ялинки, які не продалися, торгівці полишають. Якщо дерево зрубане законно, це значить, що на спилі деревця є спеціальний штампик, трикутничокк, зірочка або квадратик з цифрою всередині. Ну це глухий кут, який розгрібати доводиться комунальникам».

  Проблему післяноворічних ялинкових цвинтарів можна вирішити. У цьому запевняють продавці штучних ялинок. Навіть заспокоюють – кияни дедалі більше надають перевагу штучним деревам, які служать роками.

  А малюки обіцяють: як виростуть – ялинок не рубатимуть.

  Попередній матеріал
  КМДА обіцяє закінчити ремонт музею Шевченка
  Наступний матеріал
  Кішка врятувала киянку від пожежі [відео]
  Теги: