5.ua

Кішка врятувала киянку від пожежі [відео]

  О першій годині ночі загорівся балкон п’ятиповерхівки, де господиня тримала холодильник. До приїзду МНС-ників полум’я вже охопило частину кімнати. Техніка згоріла, стеля і речі – повністю закопчені. Мешканка Світлана дивом врятувалася від вогню. І це диво – кішка на ім’я Соня. У ніч пожежі саме вона і розбудила господарку.

  Світлана Міщенко, мешканка кімнати: «Я проснулася од того, що вона на мене просто пригнула, вона не нявкала, не кричала, вона просто пригнула на мене. Ну я, знаєте, сонне состояніє, в комнаті темно, телевізор вимкнений… Я дивлюся – ярке світло. Як була – ночна рубашка, халат, кицька, тапочки – отак і вискочили, кімната вже повна диму була».

  Якби не чотирилапа героїня, зайнятися могли і сусідськи кімнати. На поверсі проживає дев’ятеро людей. В цьому ж будинку – державний архів міста. Все сталося так швидко, що сусіди не встигли зрозуміти, що трапилось.

  Свідок: «Дым, гарь, такое вот было, ну и шум пожарных, конечно».

  За версією МНС-ників пожежу спричинило коротке замикання.

  Світлана Водолага, голова прес-служби головного управління ДСНС у м. Києві: «Балкон був перебудований у частину кухні і саме там знаходились всі електроприбори. Могли статися перевантаження, могло бути несправність проводки якого-небудь з цих приладів або взагалі…»

  Господарка ж і сусіди запевняють: стара електромережа тут ні до чого. Підозрюють підпал.

  Мешканка кімнати написала заяву в міліцію, тож там і розбиратимуться в причинах пожежі. Доти жінка збиратиме кошти на ремонт. Кімната не приватизована, приміщення отримала, як двірник. А кішку Соню чекатиме приз рятівника. На знак вдячності сусіди подарують їй великий пакет корму.

  Євгенія Таганович, Дмитро Дємішев, 5 канал.  

  Попередній матеріал
  Київ завалений непроданими ялинками [відео]
  Наступний матеріал
  Синоптики прогнозують похолодання
  Теги: