Київ перетвориться на столицю світового кінематографу

  Київ перетвориться на столицю світового кінематографу. У найближчі вихідні відбудеться Перший Київський міжнародний фестиваль короткометражного кіно.

  Майже 600 режисерів з різних куточків світу надіслали заявки на участь у кінодійстві. Журі відібрало близько ста робіт. Саме стільки фільмів покажуть глядачам упродовж трьох днів. До конкурсної програми відібрали лише три десятки короткометражок. Побачити картнити зможуть усі охочі. Адже вхід на фествиаль - вільний. Захід органазітори планують зробити щорічним.

  Кирило Марікуца, директор фестивалю: "Він має на меті створити платформу для спілкування між українськими кінематографістами та їхнього зростання. А також ознайомити глядачів з широким різноманіттям сучасного та актуального короткометражнеого кіно у світі. Наш фестиваль  відрізняється від інших заходів подібного типу, які проводилися в Києві - масштабом".

  Наталя Ільчук, порграмний директор фестивалю: "Буде показано 10 різних сеансів. Серед них 3 конкурсні програми і 7 позаконкурсних. Також, україхнська панорама".

  Попередній матеріал
  Туристичний портал Києва презентували у мерії
  Наступний матеріал
  Завершився другий день суду над Брейвіком [відео]
  Теги: