Верховна Рада
Верховна Рада 5 канал

Київ дуже часто змінює правила гри для бізнесу і цим відлякує інвесторів – юрист

Читайте по-русски
Податкові ініціативи української влади ще більше ослаблять економіку, кажуть експерти

На необхідності дотримання Україною задекларованих євроінтеграційних цінностей все частіше наполягають експерти. Втім, в Україні досі не працює судова система, боротьба з корупцією заміняється боротьбою з великим та середнім бізнесом, якому й без того змінюють правила гри. Про це йдеться в сюжеті "5 каналу".

"Інвестора відлякують незрозумілість правил гри і можливість держави міняти ці правила гри під час здійснення бізнесу. Оскільки якщо ви вкладаєте і у вас розрахункова окупність 3-5-10 років, а ви розумієте, що вам через пів року можуть змінити правила гри – і ці правила гри у нас міняються досить часто: сьогодні прийняли – завтра ввели в дію", – каже керуючий партнер адвокатського об'єднання "Лучковський і партнери" Валентин Лучковський.

Відомо, що низка західних інвесторів доклали чимало зусиль, аби зайти на український аграрний ринок. Зокрема, як пише видання The Brussels Times, канадська фірма TUI, яка інвестувала в Україні більше 65 млн доларів, стала жертвою рейдерських атак на ринку зеленої енергетики.

Окрім цього, кажуть експерти, є питання і до податкових ініціатив, які, за їхніми оцінками, ще більше ослаблять економіку.

Попередній матеріал
Зеленський ветував законопроєкт про відповідальність за брехню в деклараціях
Наступний матеріал
Стало відомо, коли в додатку "Дія" з'являться внутрішні COVID-сертифікати
Теги:
Loading...