p-p.com.ua

Києву повністю вимкнули гарячу воду

  На даний момент всі теплоджерела Київенерго відключені від газопостачання. Про це повідомляється на сайті компанії.


  Зокрема, станом на 4 серпня від ГВС відключено 8,82 тис. споживачів, з них через ремонтні роботи, що проводяться Київенерго - 16,26%, через зупинку теплоджерел - 83,74%.

  "Виробництво теплової енергії Київенерго здійснюється на ТЕЦ-5 і ТЕЦ-6, а також на чотирьох станціях теплопостачання і 183 малих котельнях. ТЕЦ-6 в даний час не працює, ліміти на газ для цієї теплоелектроцентралі забезпечують тільки її технологічні потреби, ТЕЦ-5 працює в режимі мінімальних навантажень. Станом на 1 серпня 2014 року в роботі на ТЕЦ-5 розташований один енергоблок", - сказано в повідомленні.

  "Київенерго докладає зусиль для зниження витрат газу в опалювальний період, зокрема, розробляє заходи з підвищення енергоефективності та роботи в режимі економії. У результаті зупинки теплоджерел, в липні 2014 зекономлено 12 млн кубометрів газу, за прогнозними показниками, ця цифра з 1 серпня по кінець опалювального сезону може скласти 530 млн кубометрів", - проінформувалив  компанії.

  Генеральний директор Київенерго Олександр Фоменко заявив, що, обмеживши споживання газу в літній період, Київ зможе використовувати зекономлений газ для стабілізації проходження опалювального сезону.

  "Якщо до цього додати заходи з утеплення квартир, підвищення культури енергоспоживання, енергоефективні та модернізаційні заходи, - це може полегшити завдання з надання киянам послуг централізованого опалення та гарячого водопостачання цієї зими", - наголосив він.
  Попередній матеріал
  Російська авіакомпанія "Добролет" припиняє польоти через санкції ЄС
  Наступний матеріал
  Командування АТО оголосило про створення трьох гуманітарних коридорів на Сході
  Теги:
  Loading...