Києву бракує сімейних лікарів

  Києву бракує сімейних лікарів. Про це заявив голова КМДА Олександр Попов під час відкриття амбулаторії сімейної медицини в столичному мікрорайоні Пирогово.

  За його словами, в нових медзакладах є дефіцит фахівців загальної практики. Тоді як лікарі вторинної медицини у надлишку. Щоби привабити молодих фахівців влада обіцяє їм житло при амбулаторіях.  Нині в столиці вже працює понад сто таких закладів. В них пацієнти можуть проконсультуватися та пройти оглядовий та маніпуляційний кабінети, кабінет здорової дитини та зробити щеплення.

  Сергій Коломійченко, сімейний лікар: "Приходить мама з дитиною, заходить спочатку до медсестри.у медсестри вона проходить зважування, визначає зріст,окружність голови і груної клітки. після того як вона проходить всі ці маніпуляції - вона заходить в кабінет до лікаря. лікар проходить так само загальний огляд".

  Олександр Попов, голова КМДА: "В цілому по Києву є проблем інтенсивного розвитку такої мережі. тому що не вистачає кадрового потенціалу. тобто збудувати чи відремонтувати приміщенні і надати його охроні здоров`я ми можемо, але працювати там сьогодні немає кому. Тому ми готуємо зараз фахівців".

  Попередній матеріал
  Спеціальна комісія перевірить усі ескалатори в київському метро
  Наступний матеріал
  Грип наступає на киян
  Теги: