5.ua

Києвом пройшов Марш миру

  У Києві ідбувся Марш миру, приурочений до Міжнародного дня миру.

  Відповідну ініормацію 19 вересня розповсюдила прес-служба КМДА.
  Згідно з повідомленням, представники КМДА, громадських організацій жінок, ветеранів, інвалідів, молоді, та депутати місцевих рад поклали квіти до пам’ятника воїнам України, полеглим в Афганістані, а потім пішою ходою пройшли до Меморіального комплексу "Національний музей історії Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років", де відбувся мітинг.

  Від імені міської влади заступник голови КМДА Михайло Радуцький привітав усіх учасників ходи з Міжнародним днем миру та побажав киянам і всім українцям мирного неба.
  "Сподіваюсь, що наступного року Україна святкуватиме цей день вже як самостійна вільна держава, на землі якої не лунають постріли та не гинуть люди", - зазначив Радуцький, звертаючись до присутніх.

  Довідково. Міжнародний день миру відзначають у всьому світі з ініціативи Генеральної Асамблеї ООН як день всесвітньої відмови від насильства і вогню. Його почали святкувати 1982 року. День миру в Україні встановлений Указом Президента у 2002 році і відзначається щорічно 21 вересня – в Міжнародний день миру. У Києві марш проводиться щорічно за участю представників громадських організацій жінок, ветеранів, інвалідів, молоді, депутатського корпусу і керівництва міста.
  Попередній матеріал
  У Краматорську СБУ затримала зрадника, який працював на російську розвідку
  Наступний матеріал
  Печерський суд звільнив з-під варти підозрюваного у розстрілі на Інститутський
  Теги:
  Loading...