Квитки на потяги в дефіциті [репортаж, відео]

  Квитки в дефіциті. Придбати проїзний документ на залізничні рейси на новорічно-різдвяний період - вже майже нереально. Додаткові поїзди Укрзалізниця почала призначати ще минулого місяця. Втім знайти вільний квиток у популярних західному та кримському напрямках нашим кореспондентам не вдалося.
  До нового року ще десять днів, а квитків на найпопулярніші залізничні напрямки не знайти. В Укрзалізниці переконують - проблем з квитками нема. Додаткові поїзди почали призначати ще минулого місяця. Наразі на новорічно-різдвяний період, окрім постійних, відкрито ще 143 рейси. Втім пасажири від кас ідуть з пустими руками.

  Залізничники ж запевняють - в обліковій електронній системі продажу - квитків тисячами.

  Олександр Болдов, начальник пасажирської служби Південно-Західної залізниці: "В западном направлении предложено на 29 число порядка 12 тисяч мест, на 30 число порядка 15 тисяч мест. По состоянию на сегодня на утро в наличии у нас было на 29 число в западном направлении порядка 1200 мест, на 30 число порядка 1100 мест. Также и в других направлениях есть свободные места в продаже".

  І додають: такі розбіжності можливі тому, що цифри в системі постійно змінюються. До того ж додаткові поїзди в резерві є. Наявність квитків постійно моніторять. Тільки-но місця на якийсь напрямок закінчуються, призначають новий рейс. Проте тим, хто ще не встиг придбати квитки на 29, 30 грудня на найпопулярніші напрямки, їхати з комфортом не доведеться. Місця, якщо й залишилися, то тільки плацкартні. Та й то: щоб впіймати квиток, до кас доведеться ходити не один раз.

  Інна Неродик, Микола Лєбєдєв, 5 канал

   

  Попередній матеріал
  Черговий пікет проти будівництва влаштувала молодь столиці
  Наступний матеріал
  Присяжнюк запалив ялинку біля Київської облради
  Теги: