Інвестиції
Інвестиції agravery.com

Куди в Україні бізнес інвестує гроші: основні сфери

  У порівнянні з 2017 роком, в першому півріччі 2018-го інвестиції в IT-сектор зросли на 64,9%

  В Україні бізнес найчастіше інвестує гроші в модернізацію виробництва та купівлю нових об'єктів. Першість за темпами зростання впевнено посів IT-сектор. Про це мовиться у матеріалі Obozrevatel.

  У порівнянні з 2017 роком, в першому півріччі 2018-го інвестиції в IT-сектор зросли на 64,9%. Цікаво, що на 61,1% більше капітальних інвестицій отримали поштова та кур'єрська галузі.

  Так, на третину свої інвестиції цього року збільшила "Укрпошта". Втім, загальна сума у 404 млн грн – в десятки разів менша, ніж інвестиційні програми металургійних гігантів. Найбільше ресурсів "Укрпошта" витратить на будівництво та купівлю "основних засобів роботи".

  Найбільша кондитерська корпорація Roshen хоч і не публікує інформацію про капітальні інвестиції, однак відомо, що крім соціальних проектів (кошти на зоопарк та "Рошен плазу"), компанія також витратить 1,5 млрд грн на будівництво нової бісквітної фабрики у Борисполі.

  Група "Метінвест" витратить колосальні 28 млрд грн – здебільшого на модернізацію своїх підприємств. Наприклад, для скорочення викидів на комбінаті ім. Ілліча за $220 млн реконструюють аглофабрику, а ще $185 млн піде на ремонтні роботи. На Північному та Інгулецькому гірничо-збагачувальних комбінатах впроваджують технологію, яка дозволить піднімати руду з кар'єру конвеєром без залучення додаткової техніки. На це також віділили $220 млн.

   

  Попередній матеріал
  Стало відомо, за що присудили Нобелівську премію з фізики
  Наступний матеріал
  МінТОТ створило модель миротворчої місії на Донбасі – фото
  Теги: