"Метінвест" побудував нові кисневі станції у лікарнях Маріуполя
"Метінвест" побудував нові кисневі станції у лікарнях Маріуполя Метінвест

Коштом "Метінвесту" в лікарнях Маріуполя встановили нові кисневі станції

  Читайте по-русски
  Установки забезпечують тижневий запас рідкого кисню

  У міській лікарні Маріуполя №4 за фінансової допомоги групи "Метінвест" встановили нову кріогенну газорозподільну станцію.

  Як передає "УНІАН", це дозволило підключити у медустанові 60 додаткових кисневих точок для хворих на коронавірус. Такі ж системи вже функціонують ще в двох лікарнях міста.

  Установка забезпечує тижневий запас рідкого кисню. У порівнянні з балонами із газоподібним киснем – бочку кріосистеми так поповнювати можна набагато рідше.

  Зі слів представника меткомбінату "Азовсталь" Євгена Рябова, протягом місяця роботи нова система подачі кисню вже добре зарекомендувала себе.

  "Кріостанція дозволила медикам мати великі запаси кисню і позбавила від необхідності частої заміни балонів", – зазначив він.

  Директор з персоналу та адміністрації "Азовсталі" Іван Голтвенко додав: "Із установкою автоматизованих кисневих кріосистем нам вдалося збільшити число кисневих точок вдвічі, зробивши кисневотерапію максимально доступною для хворих на коронавірус".

  Загалом за 2020 рік група "Метінвест" спільно з "Фондом Ріната Ахметова" передали маріупольським лікарням 206 тис. куб. м кисню на 11,5 млн грн, у тому числі 183 тис. куб. м газу було поставлено у відділення для лікування хворих на коронавірус. А від початку пандемії інвестиції групи у кисневу інфраструктуру медустанов в Маріуполі склали понад 72 млн грн – це майже 700 лікарняних ліжок з прямою подачею кисню.

  Попередній матеріал
  Бойовики обстріляли населені пункти поблизу лінії розмежування – СЦКК
  Наступний матеріал
  У школах Києва не продовжать навчальний рік, а з 5 травня заклади відкриють для відвідування – Кличко
  Теги:
  Loading...