Королевська обіцяє допомогти Макарівському центру підтримки дітей та сімей

  Стабільне фінансування Макарівському центру соціальної підтримки дітей та сімей пообіцяла міністр соціальної політики, Наталя Королевська.

  Поки такий центр - єдиний в Україні. Через те, що форма закладу нова, він не входить до переліку тих, що фінансує держава. З місцевого бюджету на центр виділили кошти лише на перший квартал цього року.

  Заклад соціальної підтримки створили рік тому - він змінив макарівський інтернат. В ньому перебувають не лише діти, але й матері, які опинилися у скрутних життєвих умовах. Також працівники закладу проводять масштабну роботу з попередження сирітства. Нині в соціальному центрі перебуває кілька десятків дітей. Торік допомогу від закладу отримали понад 200 мешканців Макарівського району. 

  Мешканка центру: "Вони мені начали помагать документи збирать, памперсами, одягом, бо тоді у мене ж ні роботи, ні паспорта - нічого не було".

  Мешканка центру: "Я просто сама із дитячого будинку. Я сюди потрапила із лікарні, в мене дитина, коли я родила Аліну - вона захворіла в мене двостороннім запаленням".

  Наталія Колролевська, міністр соціальної політики України: "Питання фінансування буде вирішене. Це буде вирішено як на рівні держави, так і на рівні області, так і на рівні підтримки соціально відповідального бізнесу. Цей центр витрачає на свою дитину, яка сьогодні тут утримується на протязі року в такому центрі, в 10 разів менше, ніж витрачається грошей в інтернатних закладах, які утримуються державою".

  Попередній матеріал
  У КМДА звітують про завершення оптимізації своєї структури
  Наступний матеріал
  71-літній пенсіонер встановив національний спортивний рекорд
  Теги:
  Loading...