71-літній пенсіонер встановив національний спортивний рекорд

  Вік - спортивним рекордам не завада. Це власним прикладом довів Володимир Трохимець. На восьмому десятку цей чоловік встановив новий рекорд України. До слова - молодші і сильніші київські парубки не змогли повторити і 5-ї частини цієї вправи.

  Спортивні рекорди у сімдесят один. Пенсіонер Володимир Трохимець - у неабиякій спортивній формі. Сьогодні планує встановити рекорд - найдовший горизонтальний силовий вис на кільцях. Після недовгої розминки переходить до справи.

  Показник - 4 цілих 43 сотих секунди. Рекорд встановлено. Однак - Володимиру замало. За кілька хвилин пробує вдруге, і б`є вже власний показник.

  Володимир Трохимець: "Приятно то, что меня признали люди - это самое основное. Ну и основная цель - быть примером для тех, кто еще не занялся спортом".

  Досягнення рекордсмена намагається повторити спортсмен-аматор Ігор. В свої 24 він не зміг втриматися і півсекунди.

  Ігор Петрик, спортсмен-аматор: "У меня это не получилось повторить. Какая должна быть подготовка, насколько он сильный, у него фиксируются мышцы, он становится в такие позы на этих кольцах. Это недостижимо, и тем более - в 71 год".

  Не менш здивовані і експерти Книги рекордів.

  Віталій Зорін, есперт Книги рекордів України: "Это вообще нереально даже в нашем возрасте. Сейчас, выполнив 4,5 секунды виса в этом положении, Владимир претендует на высшие разряды, которые соответствуют юным возрастам".

  Рекордсмен каже - особливих таємниць не має. Головне - здоровий спосіб життя, регулярні тренування та загартовування. Останнє продемонстрував одразу ж після встановлення рекорду.

  Володимир Трохимець (обтирається снігом): "Чтобы не быть колодой и пнем, закалайся утром, вечером и днем".

  Тепер пан Володимир вже планує новий рекорд - однак, цього разу не спортивний. Друге його хоббі - музика. Грає на мандоліні та губній гармоніці, тож хоче продемонструвати рекордні вміння і в цій царині.

  Євгенія Подобна, Максим Петраков, 5 канал.

  Попередній матеріал
  Королевська обіцяє допомогти Макарівському центру підтримки дітей та сімей
  Наступний матеріал
  Відбулося жеребкування кваліфікаційного раунду молодіжного ЧЄ-2015 з футболу
  Теги:
  Loading...