Корейський сад з`явився у ботанічному саду

  Корейський сад з`явився у ботанічному саду імені Миколи Гришка. Експозицію створили з нагоди 20-ї річниці дипломатичної співпраці України та Кореї.

  Поки що вона без рослин. Їх посадять навесні. Нині "Корейський сад" складають копії альтанок, брами та стіни королівського палацу Чанг-дук, що у Сеулі. Ця архітектурна пам`ятка є частиною світової спадщини ЮНЕСКО. Всі витрати на створення і перевезення конструкцій взяло на себе посольство Кореї  в Україні. Це єдина подібна експозиція з відтворенням куточку корейського королівського палацу на пострадянському просторі.

  Наталія Заіменко, директор національного ботанічного саді ім. М.М. Гришка: "Будуть ті рослини, які традиційні для Кореї. Мають бути клени, вони ще підготували з каменю клумбу, де буде прапор Кореї з рослин. Тобто воно настільки продумано, настільки цікаво".

  Кім Ин Цжун, посол Республіки Корея в Україні: "В оригінальному саду палацу Чангдук є ставок з лотосами. Нажаль, створюючи копію ми не мали можливості спорудити водоймище. Натомість, ми встановимо тут сучасну відео-систему, аби демонструвати туристам стрічки про корею. Сподіваюсь, українці полюблять це місце так, як і корейські продукти та автомобілі".

  Попередній матеріал
  На вулиці Кіото знову гаряче
  Наступний матеріал
  Новий рік відсвяткували сьогодні у спеціалізованій школі-інтернат №15
  Теги:
  Loading...