Концепцію місцевого самоврядування територіальні громади Києва мають обговорити до травня

  Концепцію місцевого самоврядування територіальні громади Києва мають обговорити до травня. До дискусії залучать не тільки містян та депутатів, але й науковців.

  Вони мають розробити власну стратегію реформування місцевого самоврядування. Для чиновницького апарату реформа насамперед передбачає - розмежування повноважень, а населення, у разі успішного впровадження реформи - зможе долучитися до створення політики на місцевому рівні, а також контролюватиме її впровадження. До того ж, містянам реформа обіцяє і доступні та якісні  публічні послуги. Окрім того, місцеві органи самостійно розпоряджатимуться наповненням бюджету. Зокрема, встановлюватитмуть адміністративні стягнення. Наразі ж повноваження місцевих органів вкрай обмежені, - кажуть в адміністрації. Приміром, чиновники не мають права навіть контролювати забудову міста.

  Олександр Попов, голова КМДА: "У нас є унікальна можливість зібрати ці проблемні питання і їх так виписати, щоб ми назавжди заклали собі дійсно ті права, які нам потрібні не для того, щоб там сказати, що вони є, а для того, щоб життєдіяльність забезпечити".

  Марина Ставнійчук, радник Президента України: "Ми бачимо принаймні особливості міста Києва, якщо ви знаєте і маєте свою позицію з цього питання ми також готові вас вислухати".

  Попередній матеріал
  Прорив теплотраси стався на розі вулиць Лаврської та Старонаводницької
  Наступний матеріал
  Біля колони Магдебурзького права можуть збудувати капличку УПЦ Московського патріархату [відео]
  Теги:
  Loading...