rbc.ua

Комітет ВР просить прем'єр-міністра визнати роботу Держгеонадр незадовільною

В листі комітету йдеться, що Держгеонадра з різних причин гальмує видачу документації на користування надрами

Зволікання в роботі Державної служби геології та надр України становлять загрозу для забезпечення енергетичної безпеки України. Про це йдеться в листі комітету Верховної Ради з питань екологічної політики, природокористування та наслідків Чорнобильської катастрофи на адресу прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана.

Зокрема, в листі йдеться, що Держгеонадра з різних причин гальмує видачу документації на користування надрами, що призводить до економічних втрат бюджету та підриває енергетичну незалежність країни.

"Дев'ять з десяти звернень про видачу і продовження терміну дії спеціальних дозволів на користування надрами гальмується Державною службою геології та надр України з різних причин. Це призводить до зупинки промислової діяльності підприємств – платників податків. У результаті від цього страждає держава, зменшуються надходження до Державного бюджету, наростає соціальна напруга, безробіття, а в частині видобутку енергоносіїв це становить загрозу для забезпечення енергетичної безпеки нашої країни", – мовиться в документі.

Зі слів авторів листа, цілий ряд підприємств різних галузей опинилися на межі зупинки через повільність роботи Держгеонадр: "Зокрема, народні депутати України – члени комітету відзначили звернення підприємств ПАТ"Укрнафта", ПАТ "Укргазвидобування", ПрАТ "Центральний ГЗК", ПрАТ "Північний ГЗК", ПАТ "ЄВРАЗ Суха Балка", МПП "Брусницька земля 1", у яких вони порушують питання зволікання з боку Держгеонадр з розглядом їхніх документів", – пишуть автори листа.

Як йдеться у зверненні, Державна служба геології та надр розглядає документи вже більше чотирьох місяців, замість відведених на це законодавством п'яти днів. Тож представники комітету просять главу уряду вжити вичерпних заходів по фактам зволікання з боку Держгеонадр і прискорити розгляд кадрових питань щодо керівництва служби.

/
/

Попередній матеріал
Порошенко подав у ВР законопроект про відновлення суверенітету над Донбасом: основні принципи – документ
Наступний матеріал
Підприємствам ГМК не потрібні одномоментні подачки від керівництва УЗ – Каленков
Теги:
Loading...