Комірне рахуватимуть за новою системою

  Комірне рахуватимуть за новою системою. Цю методику затвердила Нацкомісія держрегулювання у сфері комунальних послуг.

  Вона  має дозволити водоканалам залучати інвестиції та впроваджувати енергозберігальні технології. Як наслідок знизитися мають витрати на водопостачання, а відповідно і тарифи для населення. Запровадити таку методику зможуть не раніше, аніж за рік - нині її мають зарєструвати у Мінюсті та схвалити в Мінрегіонбуді та Мінекономіки. Перший етап впровадження триватиме три роки.

  Дмитро Арлагов, директор департаменту стратегічного планування та розвитку у сфері комунальних послуг: "Первая выгода, что для каждой компании устанавливается по снижению затрат - это гарантированная выгода и вторая выгода, которая может быть употребителя если компания снижает затраты быстрее, чем ей установлено регулятором, то половина сниженной сумы затрат также идет в уменьшение тарифа". 

  Ганна Циганок, заступник гендиректора ПАТ "АК"Київводоканал" з економіки та фінансів: "Результатом для потребителя должно быть качество воды, не требующие ремонта как сегодня сети, и полная уверенность в завтрашнем дне. Мы на самом деле готовый участвовать впилотном проекте как только получим согласование от регулятора".

  Попередній матеріал
  У Києві здорожчав соціальний хліб
  Наступний матеріал
  На Десятинному провулку по цеглині знищують будинок позаминулого століття
  Теги: