Комендантську годину для підлітків хоче ввести Київрада

  Комендантську годину для підлітків хоче ввести Київрада. Веселитися на концертах і гуляти столицею можна буде лише до десятої вечора. А тим, хто старший, носити з собою документи. Такі заходи безпеки для підлітків уже запровадили в Житомирі та Кременчуці. Крім того такі обмеження діють в Росії та Ізраїлі. Щоправда самі підліткі від такої ініціативи не у захваті.

  Додому о десятій. Комендантську годину для підлітків вирішили запровадити у столиці. Окрім заборони з`являтися на вулицях у сутінках, підліткам доведеться відмовитися від нічних дискотек і романтичних побачень при місяці. Відповідне нововведення планують розглянути столичні депутати. У службі у справах дітей вже давно обмірковують як це зробити. Розуміють, що не всім така ідея до вподоби. Проте чиновники переконані - такі обмеження дозволять вберегти молодь від багатьох бід.

  Однак столичні підлітки не у захваті від таких обмежень. П`ятнадцятирічні Іван та Дмитро кажуть: зазвичай з друзями збираються тільки о дев`ятій. На дворі літо, канікули, тож ніхто не вправі забирати у них відпочинок.

  Психолог Валентина Єфімова переконана - такі обмеження тільки на користь - вони дозволять вберегти молодь від наркотиків та пияцтва. Лише цьогоріч неповнолітні скоїли близько 600 злочинів. За словами експерта, комендантська година знизить рівень дитячої злочинності. 

  Однак коли обмеження вступлять у силу поки що невідомо. Досі не зрозуміло, як неповнолітніх будуть відправляти додому і яку суму нічні дитячі прогулянки коштуватимуть батькам. Адже за законом дорослі мають сплачувати штраф, за поганий догляд. Проте щоби обмеження запрацювали потрібно вннести зміни до Сімейного кодексу. 

  Наталка Калінка, Влад Калінін, "5 канал"

  Попередній матеріал
  Киян лякають комунальною катастрофою через борги
  Наступний матеріал
  Автомийки, які не фільтрують зливну воду,- закриють
  Теги:
  Loading...