Автомийки, які не фільтрують зливну воду,- закриють

  Дев`яносто відсотків столичних автомийок порушують екологічні норми - не мають системи фільтрації води. Столичне управління з питань захисту прав споживачів сьогодні перевірило у який спосіб миють машини у Києві.

  Під його гарячу руку потрапили дві автомийки - на вулиці Федорова та Королівській. Про те, що чиновники приїдуть - керівництво закладів попередили за десять днів. Однак, коли приїхали на місце - автомийки були зачинені.

  За словами тамтешніх працівників,- керівництва на місці немає. Втім інспектори переконані - відсутність начальства не випадкова. Автомийки не обладнані системою водовідведення, бо коштує вона чимало - від сорока до шістдесяти тисяч доларів. На думку чиновників, весь бруд автомийки зливають у найближче водоймище - річку Либідь. А це суперечить закону. Тому в управлінні застерігають, якщо протягом місяця не отримають документів - заклади закриють.

  Сергій Кияниченко, насальник ГУ з питань захисту прав споживачів: "В одному випадку вони зливалися просто в якусь калюжу, в іншому прямо в річку Либідь. Буде напрвлено звернення до природоохоронної прокуратури до МВС а також буде запрошено керівництво до управлніннядля вручення приписів".

  Попередній матеріал
  Комендантську годину для підлітків хоче ввести Київрада
  Наступний матеріал
  125-метрову вежу з Прапором встановлять у Києві
  Теги:
  Loading...