КОДА привітала медичних працівників Київщини

  Вітання від облдержадміністрації - приймали сьогодні медичні працівники Київщини. Цієї неділі - їхнє професійне свято. Найкращих відзначили почесними грамотами, подяками і подарунками. А от святковий концерт - був для всіх.

  Світлана Миколаївна лікарем-педіатром працює уже більше 20 років. За цей час жодного разу не пошкодувала, що обрала цю професію.

  Сьогодні Світлана Недогіпчинко серед кращих лікарів Київщини. Жінка зізнається: грамота від губернатора - перша відзнака за професійну діяльність.

  Загалом із професійним святом у Київській облдержадміністрації привітали понад сто лікарів, медсестер, лаборантів та водіїв швидких. Усі вони отримали почесні грамоти подяки та подарунки.  

  Після урочистостей - святковий концерт. Щоби привітати людей у білих халатах до столиці з’їхались таланти з усієї області.

  На цьому святкування Дня медичного працівника в області не закінчується. До кінця тижня його відзначать у кожному районі та місті Київщини. Першими привітали медичних працівників у Білій церкві.  

  Наталя Гончарова, Іван Довганик та Роман Гриценко, "5 канал"

  Попередній матеріал
  Пошуковці історичних клубів влаштували екскурсію для журналістів
  Наступний матеріал
  Пілотний проект реформування системи охорони здоров`я хоче впровадити ВР
  Теги: