5.ua

КОДА обіцяє Вишгороду новий стадіон

   

  Вишгородський стадіон збудували чверть сторіччя тому. Відтоді його жодного разу не оновлювали. Після реконструкції на стадіоні з’являться нові трибуни із накриттям. Вони вміщатимуть 7 тисяч людей. Водночас, нову спортивну арену для легкоатлетів обіцяють звести за європейськими стандартами. Там будуть бігові доріжки із спеціальним покриттям.

  Тим часом, у Борисполі реконструкція стадіону – уже закінчується. Там уже оновили трибуни, вбиральні та футбольний газон. Найближчим часом на спортивній арені обладнають бігові доріжки та встановлять новий паркан.

  Олександр Басай, заступник голови КОДА: «Як ми бачимо, це сучасна спортивна споруда. Вона реконструюється на виконання ініціатив Президента для систематичного залучення населення до занять спортом. У першу чергу, це діти та молодь. Минулого року було більше ста об’єктів спортивних по області введено в експлуатацію. Цього року плани теж амбітні, порядка 70-80-ти об’єктів буде введено. Думаю, що і наступного року ці роботи не будуть зупинятися, а будуть лише розвиватися».

  Попередній матеріал
  Забудовник зазіхнув на столичний Центральний гастроном
  Наступний матеріал
  Опозиція вимагає призначити дату виборів у Києві
  Теги:
  Loading...