5.ua

КМДА знову обіцяє покращити небезпечне сміттєзвалище у Підгірцях

   Речовина, яка витікає з-під гір сміття, вже кілька десятків років труїть довкілля. Селяни не користуються криницями через завищений рівень хімікатів у воді. Більше того, на самому полігоні, попри обіцянки чиновників, досі немає сортувального заводу. Непотріб просто складують - причому, крім столиці, ще й Обухів, Трипілля та Українка. Тож, сміттєві кучугури щороку ростуть.

  Мерія Києва у бездіяльності звинувачує балансоутримувача полігону. Мовляв, за міські кошти ті мали поставити установку для сортування сміття, тоді як у "Київспецтрансі" відповідають, КМДА щороку "забуває"компенсувати підприємству різницю за тарифи на перевезення.

  Василь Чирва, технічний директор ПАТ "Київспецтранс": «Городская власть должна компенсировать разницу в цене на топливо. Нам 3,7 миллиона должен город. Их, этих 3,7, нам дали только шестьсот тисяч».

  Анатолій Голубченко, заступник голова КМДА:«І більше не отримають! Коли я перераховував 500 тисяч, я домовлявся, що 105 тисяч вони перерахують за цей проект. Але вони жодної копійки не перерахували. Вони кажуть – да, а я кажу – ні. Мої розрахунки показують що ні, не було такої різниці. Хай пройдуть експертну оцінку інспекції по цінам і покажуть». 

  Попередній матеріал
  У Великій Британії розпродають покинуте житло за 1 фунт
  Наступний матеріал
  Голова КОДА радить жертвам шахрайства у Лісниках йти до суду