5.ua

Кличко звернувся до Яценюка з проханням інформувати про кількість газу

  Міський голова Києва Віталій Кличко звернувся до прем’єр-міністра Арсенія Яценюка з тим, щоб Уряд терміново поінформував громадян і місцеву владу про реальну ситуацію з обсягами газу в державі та заходами, які планує Кабмін для недопущення критичної ситуації з виробництвом теплової енергії.

  Про це прес-служба Київської міської держадміністрації інформує 15 липня.

  "КМДА отримала термінове доручення міністра енергетики та вугільної промисловості Юрія Продана керівникам окремих енергокомпаній та ТЕЦ про обмеження споживання природного газу для виробництва теплової енергії з метою економії природного газу. У документі йдеться про обмеження обсягів постачання і споживання природного газу для виробництва теплової енергії (у енергопідприємств Києва – Ред.) … ", – заявив глава столичної влади.

  Віталій Кличко вважає, що влада в містах України та громадяни держави повинні бути поінформовані про реальний стан справ із забезпеченням енергоносіями.

  "Щоб упередити катастрофу і визначити шляхи вирішення ситуації, органи місцевої влади повинні мати повну і об’єктивну інформацію про заходи, які планує Уряд, зокрема, щодо альтернативних поставок газу в Україну (наприклад, реверс з Європи) та заміщення газу на альтернативні види палива. Ми не можемо залишити киян та мешканців інших міст без гарячої води. Тим більше, що попереду зима, і згодом може постати питання і про тепло в будинках", – наголосив Кличко.

  Він зазначив, що київська влада розроблятиме заходи для недопущення критичної ситуації з виробленням теплової енергії в столиці і кроки для альтернативних заходів щодо забезпечення киян гарячою водою.

  Нагадаємо, раніше міська влада пропонувала призупинити вилучення з бюджету столиці.

  Попередній матеріал
  У Донецьку і Луганську йдуть військові дії, є жертви
  Наступний матеріал
  Жертвами ізраїльських авіа ударів по сектору Газа стали вже 200 людей
  Теги:
  Loading...