5.ua

Кличко отримав у Німеччині премію за внесок у розвиток демократичного руху в Україні

  Міський голова Києва, голова КМДА Віталій Кличко отримав у німецькому Потсдамі премію М100, яку присуджує журі впливових шеф-редакторів, директорів та видавців німецьких ЗМІ за внесок в розвиток демократії і боротьбу за свободу слова та права людини.

  Про це повідомила прес-служба КМДА.
  Як зазначено у повідомленні, премію Віталію Кличку вручили за вагомий внесок у розвиток демократичного руху в Україні і зусилля щодо мирного вирішення конфліктних ситуації та недопущення силового протистояння під час подій на Майдані.

  На церемонії, що відбулася в палаці Сан-Сусі, були запрошені представники дипломатичного корпусу, медіа-експерти, провідні журналісти та медіа-менеджери, власники великих німецьких видань.

  В Потсдамі показали короткий документальний фільм про Майдан і підкреслили, що зібралися, аби відзначити самовідданість українців у їхній боротьбі за гідність і за цивілізаційний вибір України.

  Віталій Кличко подякував за оцінку прагнень українського народу до свободи і гідного життя у демократичній європейській країні.
  "Це не моя особиста нагорода. Це - нагорода і визнання зусиль мільйонів українців, які вийшли на Майдан, які боролися за своє майбутнє у вільній європейській державі. Це також - відзначення подвигу тих, хто поклав життя на Майдані. І тих, хто сьогодні на передовій відстоює державність нашої країни. Бо боротьба за вільну Україну триває", - підкреслив Віталій Кличко.

  З вітальним словом на церемонії виступив президент Європарламенту Мартін Шульц. Він, зокрема, зазначив, що перед Європою сьогодні постали серйозні виклики і загроза розповсюдження напруженості, коли військові дії розгортаються вже в самій Європі. І тому вона не повинна залишити Україну сам-на-сам у її боротьбі за незалежність і територіальну цілісність.

  Також в Потсдамі двом українкам, представницям проекту YanukovychLeaks, вручили премію за внесок в розвиток демократії та боротьбу з корупцією в Україні.
  Попередній матеріал
  За добу терористи вісім разів обстрілювали українські десантні підрозділи
  Наступний матеріал
  На Донеччині контррозвідка СБУ припинила спробу організувати терористичне підпілля
  Теги:
  Loading...