5.ua

На Донеччині контррозвідка СБУ припинила спробу організувати терористичне підпілля

  Військова контррозвідка СБУ затримала трьох зловмисників, мешканців Красноармійська (Донецька область), які за завданням своїх кураторів із "ДНР" намагалися створити в Красноармійську підпільну терористичну організацію.

  Про це прес-центром СБУ повідомлено 14 вересня.

  Зокрема Службою встановлено, що ця організація мала складатися з дрібних розвідувально-диверсійних груп по 5 бойовиків кожна. Для їхньої підготовки вже були направлені "запрошені" професійні інструктори російських спецслужб.  Завдання, зброю та боєприпаси для проведення диверсійно-терористичних акцій "підпільники" мали отримати в штабі "ДНР". 

  За свідченнями затриманих, з червня ц.р. вони збирали інформацію про кількість, озброєння та місця дислокації сил АТО, а також дані стосовно місцевих патріотів та волонтерів, які надають допомогу українським військовим – зібрані відомості передавали терористичним групам "ДНР".

  Стосовно зловмисників розпочато кримінальне провадження за ч.3 ст. 258 (створення терористичної групи чи терористичної організації) Кримінального кодексу України.
  Попередній матеріал
  Кличко отримав у Німеччині премію за внесок у розвиток демократичного руху в Україні
  Наступний матеріал
  Луценко назвав термін, коли на Донбасі обиратимуть своїх депутатів
  Теги:
  Loading...