Кияни намагаються відстояти прибережну зону Дніпра від забудовників

  Кілька сотень жителів Лівого берега столиці пікетували будмайданчик по вулиці Микільська слобідка. На думку мітингарів, забудовник незаконно заволодів прибережною зоною Дніпра, де раніше був пляж та дитячі майданчики.

  Мешканці Микільскьої слобідки стверджують, що на старому пляжі з 2008 року намагаються звести кілька багатоповерхівок та готель, а за законом тут будувати не можна. Охоронці пропустили пікетувальників на територію забудови у супроводі народного депутата та кількох десятків міліціонерів. Тут виявили складений будівельний кран та кілька самоскидів. Натомість, будівельників мешканці не зустріли. Активісти обіцяють продовжувати протести та перешкоджати роботі будівельної техніки.

  Мешканці: "Был пляж, еще в советское время. Сюда все ходили и сейчас ходят. Почему сейчас ето забрали?"

  Мешканці: "Будем перекрывать здесь движение, чтобы не возили стройматериалы - то есть, народ настроен очень решительно".

  Ігор Гурчик, організатор мітингу: "Тільки ми кажемо, що проводимо акцію - будівництво припиняється. Тобто, вони бояться лише коли виходять люди. Вони знають, що це незаконно - ховаються. Єдине джерело влади в Україні - це народ. Народ зайшов сюди, щоб навести порядок".

  Попередній матеріал
  Столичних школярів залучають до незвичайних підготовчих гуртків
  Наступний матеріал
  НОК підтвердив участь України в Олімпійських іграх у Сочі
  Теги:
  Loading...