Киян закликають не продавати свої голоси на виборах мера столиці

  На вибори без мобільного та фотоапарата. Територіальна виборча комісія закликає киян не фотографувати та не фільмувати результати свого голосування в бюлетені.
  Саме такі докази треба надати організаторам підкупу виборців, щоб отримати обіцяні гроші. Таке застереження городянам зробила сьогодні голова столичного тервиборчкому Галина Білик. Напередодні у столиці СБУ викрило "чорну" виборчу технологію під назвою "Вавилон". Завдяки їй робиться масовий підкуп виборців, який передбачає кримінальну відповідальність. Для того, щоби не допустити подібних провокацій, 25-го травня ТВК відкриє своє безперервне засідання. Воно скінчиться лише після оприлюднення результатів виборів.

  Галина Білик, голова ТВК: "Ми працюємо і вдень, і вночі, і постійно, щоб забезпечити роботу дільничих виборчих комісій. З того моменту, як тільки ми створили дільничі виборчі комісії, на наступний день політичні партії та блоки почали подавати нам документи, тобто, подання, про відкликання своїх членів із дільничих виборчих комісій. Ну, і, звичайно, паралельно вони подавали подання про включення їх знову в роботу дільничих комісій".
  Попередній матеріал
  Німеччина збільшує штрафи за порушення ПДД
  Наступний матеріал
  Як реагують кандидати в мери Києва на наклепи й брудні технології (РЕПОРТАЖ)
  Теги:
  Loading...