Кіоски, які напередодні потрощили на Подолі не мали необхідних дозволів

  Кіоски, які напередодні потрощили на Подолі - не мали необхідних дозволів і заважали безпечному проходу людей. Про це заявляють в Головному управлінні благоустрою КМДА.

  Там заявили - демонтаж яток в підземному переході на Контрактовій влаштували на вимогу "Київавтодору". Ті, начеб-то, давно вимагали торгівців прибрати ятки самотужки. Коли цього не сталося - попросили профільне управління демонтувати кіоски. У самій комунальній корпорації таку інформацію заперечують. Натомість підприємці обурені - про демонтаж їх попередили за пів години. За словами очевидців кілька комунальників виламали каркаси кіосків і потрощили скляні вітрини. На місці були присутня міліція. У такий спосіб кіоски потрощили на Позняках, Севастопольській площі і Арсенальній.

  Благоустрій: "Демонтують, тому шо без дозволів".

  Владислав Шелоков, прес-секретар ГУ контролю за благоустроєм КМДА: "В нас було звернення комунальної корпорації "Київавтодор" щодо того, що там були розміщені кіоски незаконно, до речі балансоутримувач зазначав, що неодноразово попереджував власників цих кіосків".

  Попередній матеріал
  Бюджет Києва відправили на доопрацювання в уряд
  Наступний матеріал
  На вулиці Кіото знову гаряче
  Теги:
  Loading...