Керівників міських РДА викликали "на килим" до Попова

  Екзамен на професійність влаштували головам райдержадміністрацій у мерії. Двійки у щоденники виставляв голова КМДА Олександр Попов. Замість домашнього завдання оцінювали стан житлово-комунального господарства, освіти, медицини та благоустрою районів.

  Їх зібрали, щоби публічно насварити. Десятеро керівників районів Києва викликали на килим до голови КМДА. Той вирішив серед підлеглих провести рейтинг - оцінити, хто краще, а хто гірше працював торік. Першими на горіхи дісталося голові Святошинського району.

  Руслан Крамаренко, заступник голови КМДА: "В нас на продукти харчування в школах і дитсадочках, і лікарнях витрачається в місті 570 млн. гривень. І коли голова району каже, що я не можу проконтролювати - це так само, що як ви скажете, що я не можу проконтролювати те чи інше будівництво в місті".

  Пан Рюмшин, натомість, має свої аргументи. Район, каже, у боргах - як у шовках.

  Сергій Рюмшин, голова Святошинської РДА: "Чого Святошинське комунальне підприємство не може вилізти з боргів майже за цей рік, хоча тенденції розвитку в них є? Вони з 10 року мали 30 млн. боргів в Пенсійний фонд і налогу. Тридцять мільйонів!"

  Олександр Попов, голова КМДА: "Ви зараз сказали - я зрозумів, що в вас наче перше місце, а не останнє".

  Сергій Рюмшин, голова Святошинської РДА: "Дев`яте. Але в нас тенденція є".

  Крім Святошинського району, пасуть задніх Оболонський, Солом`янський та Дніпровський райони Києва. А от останню сходинку посів Деснянський. Торік - кажуть у мерії - там занедбали сферу ЖКГ, охорони здоров`я та інвестицій. Після колегії ті, хто отримав догану, сперечаються - з таким рейтингом не погоджуються.

  Чиновники (сперечаються): "Шевченковский был на последнем, а Днепровский был на втором! А теперь вот - наоборот!"

  А от одним із лідерів рейтингу став Голосіївський район. Його відзначили зокрема й за активну інвестиційну діяльність. Хоча нещодавно Голосіїв опинився у центрі скандалу. Адміністрація району виставила на березневий інвестиційний форум урочище Покал, Совські ставки і парк Рильського. Ці дії викликали бурхливу реакцію серед екологів. Та попри це - Голосіїв нагородили четвертим місцем з 10-ти.

  Олександр Незнал, голова Голосіївської РДА: "Четвірка. Тверда четвірка, це моя думка... Ми багато чого зробили".

  На виправлення районам-двієчникам дали десять днів. Якщо не налагодять роботу, кажуть у мерії - вдаватимуться до кадрових ротацій.

  Ганна Рибалка, Максим Петраков, 5 канал.

  Попередній матеріал
  Правозахисники: підписи на підтримку кандидата в омбудмани від влади підроблено
  Наступний матеріал
  Янукович доручив головам КМДА та КОДА зберегти Біличанський ліс
  Теги: