5.ua

Керівник "Київзеленбуду" звільняється через депутатів Київради

  Генеральний директор КО "Київзеленбуд" Михайло Царенко прийняв рішення звільнитися з займаної посади.Про це він написав 29 липня на своїй сторінці у Facebook.


  Своє рішення він пояснив тим, що хотів реформувати зеленбуд, однак Київрада не підтримала таке рішення.

  "Я розробив та передав на розгляд Київради проект про централізацію системи управління зеленого господарства Києва, який би дозволив вистроїти чітку та прозору європейську систему управління благоустроєм нашої столиці. Проект відразу підтримав мер Віталій Кличко, проте Київрада навіть не захотіла його розглядати", - написав Царенко.

  "За існуючої системи, я не маю достатніх можливостей аби ефективно управляти величезним господарством підприємства та належним чином виконувати свою роботу та зобов’язання перед киянами. За таких умов, я ухвалив рішення звільнитися з посади генерального директора КО "Київзеленбуд"", - додав Царенко.

  Він подякував усім працівникам "Київзеленбуду", киянам та волонтерам, які створюють яскраві пам’ятки садового містецтва та прикрашають зеленими насадженнями столицю.

  "Попереду нас очікує багато труднощів, але кожен день ми змінюватимемо життя на краще, і максимально ефективно це буде лише тоді, коли кожен перебуватиме на своєму місці", - підсумував Царенко.
  Попередній матеріал
  Канада запроваджує нові санкції проти Росії
  Наступний матеріал
  Санкції ЄС набудуть чинності 1 серпня
  Loading...