5.ua

Канада запроваджує нові санкції проти Росії

  Прем’єр-міністр Канади Стівен Гарпер оголосив 29 липня про намір його країни запровадити нові санкції проти Росії через її дії проти України узгоджено з союзниками і партнерами.


  Як йдеться у тексті його заяви, після оголошення попередніх канадських санкцій його країна оголошує, що має намір знову збільшити наступними днями економічний і політичний тиск на Москву у вигляді додаткових санкцій проти РФ  й найбільш наближених до нього осіб у зв’язку з "продовженням агресії Росії, зокрема, постійним наданням тилового забезпечення і систем озброєння агентам режиму (президента Росії Володимира) Путіна на Сході України".

  Таким чином, Канада діятиме в тісній координації зі своїми партнерами у США і Європі.

  "Відмова президента Путіна припинити його підтримку озброєним повстанським угрупованням становить дуже реальну загрозу міжнародному мирові і безпеці. Його дії становлять відверту й пряму загрозу українському народові і його законно обраній владі", – заявив канадський прем’єр.

  За його словами, Канада далі віддана співпраці з союзниками і партнерами в міжнародній спільноті задля збереження і підтримки вільного, демократичного і мирного світу і тому готова запровадити подальші санкції проти Росії, "якщо воєнна агресія путінського режиму триватиме", передає Радіо Свобода.

  Раніше 29 липня про нові санкції проти Росії через її втручання в Україні оголосили Європейський союз і США. Вашингтон уже запровадив цього дня додаткові заходи проти низки провідних банків і оборонних компаній Росії, а Брюссель повідомив, що узгодив нові заходи проти фізичних і юридичних осіб, а також низку санкцій проти деяких секторів російської економіки й оприлюднить їх найближчими днями.
  Попередній матеріал
  Новий посол США у РФ не визнає анексії Криму
  Наступний матеріал
  Керівник "Київзеленбуду" звільняється через депутатів Київради
  Теги:
  Loading...