5.ua

"Картку киянина" зможе отримати кожен, хто живе і працює у столиці

  На обговорення депутатів Київради і громадськості буде поставлено питання щодо розширення переліку осіб, які можуть користуватись перевагами соціальної "Картки киянина". Таким чином, отримати її зможуть не лише зареєстровані жителі столиці, а й громадяни, які тут мешкають і працюють.


  Про це 16 вересня повідомила прес-служба КМДА.

  "Ми виходимо на проект змін у можливостях "Картки киянина". Підготовлено проект рішення сесії Київради, який буде надано на вивчення депутатам та обговорення громадськості. Це нормально – отримати картку та користуватися частиною пільг, якщо живеш і сплачуєш податки в Києві", – повідомив радник Київського міського голови Дмитро Турчак.

  За його словами, невдовзі буде розширено перелік банків, які видаватимуть цей документ.

  "Ми ведемо переговори з деякими банками щодо укладання договорів з видачі "Картки киянина". Пріоритет надаватиметься тим банкам, які в цей складний для всіх час зможуть виконувати всі необхідні зобов'язання. КМДА дуже педантично ставитиметься до цього питання", – сказав Дмитро Турчак.

  Чиновник також повідомив, що понад 400 тисяч жителів столиці вже мають "Картку киянина". Проект передбачає адресну допомогу малозабезпеченим громадянам за рахунок міського бюджету. Здебільшого "Картку киянина" використовують для безкоштовного проїзду й отримання соціальних знижок в аптеках і супермаркетах.
  Попередній матеріал
  В афганському Кабулі здійснено теракт: 19 людей загинули
  Наступний матеріал
  Жителька Таїланду покінчила з життям, згодувавши себе крокодилам
  Теги:
  Loading...