Кардіохірургічний центр почнуть зводити на Київщині

  Обласний кардіохірургічний центр почнуть зводити на Київщині.

  Тридцять мільйонів на будівництво проситимуть із держбюджету. Нині вже готова проектно-кошторисна документація. Також провели тендер і визначили забудовника. Однак грошей для початку самих робіт у обласному бюджеті бракує. Хворі на серцево-судинні недуги змушені лікуватися за гроші у столичних лікарнях або в інших областях. За статистикою, на тисячу мешканців Київщини припадає двоє хворих на стенокардію, а також один випадок інфаркта.
  Скільки потрібно коштів на медикаменти, скільки потрібно виділити коштів на ремонт. На придбання діагностичного обладнання, на покращення умов. Щоб дійсно сьогодні люди не йшли на мітинги і говорили про те, що не якісна медицина, що ми не можем сьогодні лікувати і чорнобильців і афганців і вони їздять в Київ. А такі умови потрібно створити у кожному місті, у кожному районі.

  Олег Ремінник: "Сучасне лікування цих хворих , насамперед, хворих на гострий інфаркт міокарда, на стенокардію високого ступеня - воно вважається сучасним, якщо залучено усі необхідні методи лікування, в тому числі і хірургічні. Київська область чи не єдина, яка не має такого хірургічного центру". 

  Попередній матеріал
  У КОДА розробляють концепцію охорони здоров`я на найближчі 5 років
  Наступний матеріал
  Період вакцинації стартував у Києві
  Теги: