Інтрига довкола єдиного кандидата від опозиції на виборах мера Києва

  Інтрига довкола єдиного кандидата від опозиції на виборах мера Києва. "Батьківщина" висунула Віталія Кличка, у разі, якщо той братиме участь у столичних перегонах.

  Таке рішення фракція ухвалила на своєму сьогоднішньому засіданні. Кандидатуру Кличка підтримали "беззастережно без жодних  додаткових умов щодо президентської кампанії чи інших". Натомість лідер Удару наголосив - таку ініціативу із ним "Батьківщина" навіть і не обговорювала.

  Віталій Кличко, лідер партії "Удар": "На цю тему ми не розмовляли і ці питання не обговорювали. Але не обговорюючи з нами нас женили".

  Арсеній Яценюк, народний депутат, ВО "Батьківщина": "Позиція фракції "Батьківщина" і партії "Батьківщина" полягає в наступному - якщо Віталій Кличко іде на мера ми підтримуємо цю кандидатуру беззастережно, без будь-яких умов. Ми повинні виграти Київ.   

  Натомість фракція "Свобода" досі не висловила своєї позиції щодо єдиного кандидата. Нагадаємо, раніше можливим претендентом, у разі відмови Віталія Кличка балотуватися - називали Петра Порошенка".

  Попередній матеріал
  У сутички переріс страйк авіаперевізників у Мадриді
  Наступний матеріал
  Через погані дороги киянам увірвася терпець [відео]
  Теги:
  Loading...