Через погані дороги киянам увірвася терпець [відео]

  Через погані дороги киянам увірвася терпець. Водії принесли під будівлю "Укравтодору" зіпсовані шини, бампери та фари автівок - і заблокували вхід до приміщення і погрожували позовами до суду. Столичний осередок "Київавтодор" - теж пікетували. За ями на шляхах вимагали звільнити керівників комунальної корпорації. У КМДА - дослухались, утім, звільнили не тих, кого просили мітингарі.

  Арсеній Пушкаренко, організатор акції: "Києву- дороги! Києву - дороги!"

  У руках - світлини з Ямами на київських дорогах. На плакатах - вимоги про звільнення. З такими подарунками прийшли до офісу "Київавтодору" мітингарі. Утім їх там чекали. А тому двері заздалегідь замкнули. 

  Водій: "Я сплачую податки. Я бачу, що зараз в комунальну корпорацію двері закриті".

  Зачинилися зсередини, слухавку не піднімають. З дорожниками мітингарям поговорити не вдалося.

  Арсеній Пушкаренко, організатор акції: "Головна наша вимога - повністю відправити у відставку весь керівний склад. Весь".

  Чиновників мерії ями теж дістали. Щоби з`ясувати - коли вибоїни зникнуть - зібрали колегію.

  Ганна Рибалка, "5 канал": "Керівник Київатодору прийшов звітувати не перед водіями, а перед керівництвом міста. Каже, дороги таки ремонтують. Утім на заваді стоїть погода".

  Глінський: "Стримують погодні умови. Ми змушені працювати тільки холодним литим асфальтобетоном".

  Голубченко: "Влітку в основном буває жарко і сухо, а зімой - холодно і влажно".

  Заступник голови КМДА Анатолій Голубченко пропонує забути про капітальний ремонт. Бо він влетить Києву в копієчку. Натомість просить дорожників виконувати ремонт поточний. Себто латати Ями. На це з бюджету дадуть щонайбільше 270 мільйонів гривень. На капітальний близько ста. Та це крапля в морі. Адже щоби капітально відремонтувати усі київські шляхи треба 20 мільярдів.

  Олександ Попов: "Зранку засипали. Звечора така ж яма як і була".

  Чільник мерії теж по вибоїнах поїздив. Не сподобалося.

  Олександр Попов: "Ситуація екстремальна".

  У "Київавтодорі" захищаються - екстремальну ситуацію напередодні рятували кілька бригад. Та на питання, скільки доріг відремонтували - мовчанка.

  Олександр Попов, до голів РДА: "Скільки ви доріг зробили за вчора можете скзаати? У вас в Шевченківському районі? Сергій Іванович, скільки зроблено доріг? От ніхто цього незнає. Я практично робочих на шляхах не бачив".

  Натомість дорожники розводять руками - шляхи капітального ремонту не бачили десятиліттями. Тож за місяць відремонтувати їх неможливо.

  Глінський: "Це як квартира, якщо ви живете в квартирі без ремонту років 30 чи 40 то ви бачите що бачите що стінка перекосилась чи лінолєум треба міняти. Треба робити ремонт в квартирі, якщо грошей нема на капітальний ремонт ви так в себе вдома і робите".

  Чільник мерії пообіцяв - звільняти начальника "Київавтодору" не будуть. До завтра він має покласти на стіл голові КМДА план порятунку київських шляхів. Натомість на горіхи дісталося  керівникові експлуатаційного управління в Голосіївському районі. Його звільнили. А от колезі зі Святошинського району - зробили останнє попередження. Якщо за місяць не приведе дороги до ладу - теж втратить посаду.

  Ганна Рибалка, Орест Пона, 5 канал

  Попередній матеріал
  Інтрига довкола єдиного кандидата від опозиції на виборах мера Києва
  Наступний матеріал
  Вкрай тяжким залишається стан 4 пацієнтів, які постраждали через вибух у ресторані "Апрель"
  Теги:
  Loading...