Інформацію про підкуп членів ОВК №94 перевірять

  Перевіркою документу, який, нібито, свідчить про підкуп членів окружної виборчої комісії №94 в Обухові, займатимуться правоохоронці. Таке повідомив голова ОВК, В`ячеслав Мартинюк.
  Напередодні один із членів комісії начебто знайшов у комп`ютері ОВК документ, в якому йдеться про грошову винагороду деяким членам комісії. Натомість, голова ОВК запевняє: такого документу ніколи не існувало - його підкинули представники опозиції. Нині комп`ютер вилучили правоохоронці. Вони мають перевірити ідентичність документу - дату та ім`я користувача, який його створив.

  Олексій Боровий, член ОВК: "Грошова винагорода щомісячно: голови ОВК - 50 тисяч гривень, секретар - 40 тисяч, заступник голови - 30 тисяч і члени ОВК - 10 тисяч. Тут вказані повністю - 13 осіб. Це, скажем так, провладні представники".

  В`ячеслав Мартинюк, голова ОВК №94: "З цього приводу ми звернулися до правоохоронних органів, Ми впевнені в тому, що правоохоронні органи дадуть належну оцінку даним протиправним діям. На нашу думку, мета була - внести деструктив у роботу ОВК".
  Попередній матеріал
  Заворушення у Лівані можуть перерости у нову міжконфесійну війну [відео]
  Наступний матеріал
  У день виборів відзначать річницю визволення України від нацистів
  Теги: