Імовірно Рада почне працювати о 19:30 - Березюк

  Консультації у Верховній Раді України щодо проекту бюджету на 2015 рік ще тривають.

  Про це повідомив журналістам лідер фракції “Самопоміч” Олег Березюк, повідомляє УНІАН

  Він зазначив, що “іде боротьба між раціональним та емоційним”.

  “Ми знайшли дуже добру формулу, що особливо драконівські речі, які стосуються скорочень, будуть розповсюджуватися на 2015 рік як особливо важкий. З можливістю переглянути їх у 2016 році”, - сказав Березюк.

  Він зазначив, що наразі “ми відстояли те, що зберігаються всі доплати і для вчителів, для дошкілля, для спортивних шкіл”.

  “Кабінет міністрів зрозумів, що парламент є частиною цього процесу. Я думаю, ми скоро прийдемо, як скоро - не знаю, але прийдемо і будемо голосувати”, - відзначив лідер фракції.

  Водночас він зазначив, що не може чітко відповісти щодо голосування сьогодні за проект бюджету, наразі йдеться лише про закони, пов'язані з ним.

  Голова фракції партії “Блок Петра Порошенка” Юрій Луценко на брифінгу спрогнозував, що Рада може відновити роботу о 19:30.

  Нагадаємо, сьогодні, 28 грудня, Верховна Рада України зібралася на позачергове засідання, щоб розглянути проект бюджету на 2015 рік, а також ряд законопроектів, покликаних забезпечити виконання цього бюджету.

  Однак, розгляд проекту бюджету досі не розпочався: у ВР об 11.00 було оголошено перерву на 30 хвилин на вимогу фракцій «Самопоміч» та Радикальної партії. Потім перерву було продовжено до 16.00, а пізніше – до 18.00.

  Попередній матеріал
  Різдвяна гуманітарна допомога з Польщі уже в Україні
  Наступний матеріал
  Кримські перевізники мають зиск із транспортної блокади окупованого Криму
  Теги:

  Депутати вдруге відклали засідання

  Депутати пішли на нараду, мітинг під Радою триває

  Депутати хочуть підвищити вартість ліцензії на продаж алкоголю і сигарет у п'ять разів

  Нова Верховна Рада буде відкритою для громадян